Teen Spirit

Ένα φόρουμ αποκλειστικά για νεανικές σειρές στα ελληνικά!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Νεανικές σειρές Disney Vs. Nickelodeon

Νεανικές σειρές Disney Vs. Nickelodeon

Νεανικές σειρές Disney Vs. Nickelodeon Vote_lcap71%Νεανικές σειρές Disney Vs. Nickelodeon Vote_rcap 71% [ 12 ]
Νεανικές σειρές Disney Vs. Nickelodeon Vote_lcap29%Νεανικές σειρές Disney Vs. Nickelodeon Vote_rcap 29% [ 5 ]
Σύνολο Ψήφων : 17

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Νεανικές σειρές Disney Vs. Nickelodeon Empty Νεανικές σειρές Disney Vs. Nickelodeon

Σαβ Ιουν 03, 2017 11:14 pm
avatar

teliosmetonma


Ultra Member
Ultra Member
https://learnbitcoin.gr

Πιο θα ψηφίζατε, και γιατί?

Εγώ nickelodeon γιατί είχε τις αγαπημένες μου σειρές όπως drake & josh, icarly και kenan & kel

E-Kay

E-Kay


Ultra Member
Ultra Member

Εγώ προτιμώ Disney γιατί μου φαίνονται πιο ενδιαφέρουσες και πιο έξυπνες οι περισσότερες σειρές και δεν τις βαριέμαι ποτέ. Αν και προτιμώ τις παλιές, ίσως και λόγω νοσταλγίας, μου αρέσουν πολύ και οι καινούριες.
Φυσικά υπάρχουν και στο Nickelodeon σειρές που μου αρέσουν όπως το Drake & Josh που είναι από τις αγαπημένες μου αλλά οι περισσότερες είτε δεν μου αρέσουν ποτέ είτε μου αρέσουν στην αρχή αλλά όπως εξελίσσονται δεν καταφέρνουν να με "κρατήσουν". Οι καινούριες απλά δεν μου κινούν το ενδιαφέρον.

avatar

teliosmetonma


Ultra Member
Ultra Member
https://learnbitcoin.gr

έχεις δίκιο για τις καινούργιες, είναι σκέτη αηδία Mad

Η αλήθεια είναι πως disney δεν μπορώ να δω και πολύ γιατί δεν έχω nova αλλά έχω ακούσει πραγματικά καλές κριτικές, όσο οι σειρές τόσο και τα καρτούν της

απλά το nickelodeon μου φέρνει την νοσταλγία από το ένα χέρι και την "φρέσκια" βαρεμάρα από το άλλο όπως every witch way, talia in the kitchen (τελος παντως έτσι όπως λέγεται Razz ). Αφού μεγάλωσα με αυτό δεν μπορώ να το αφήσω  Smile

E-Kay

E-Kay


Ultra Member
Ultra Member

Κι εγώ όταν δεν είχα Nova έβλεπα Nickelodeon συνέχεια γιατί δεν είχα άλλη επιλογή αλλά από τότε που έβαλα Nova άρχισα να βλέπω όλο και πιο σπάνια και μόνο τις παλιές σειρές.
Πάντως η νοσταλγία και η συνήθεια σίγουρα παίζουν ρόλο οπότε ακόμα κι αν ξέρουμε ότι έχει πέσει η ποιότητα σε κάτι εξακολουθούμε να αγαπάμε και να θέλουμε να το δούμε οπότε σε καταλαβαίνω.

Tsaklas

Tsaklas


Admin
Admin

Θα ψηφίσω Nickelodeon γιατί πολύ απλά αυτές έβλεπα ως έφηβος. Την Disney την έβλεπα ως παιδάκι κι εκεί στοχεύει, όπως βλέπουμε από το γεγονός ότι μεταγλωττιζει τις νεανικές της σειρές. Για μεγαλύτερο κοινό είναι αυτές του Nickelodeon πιστεύω.

Μαριααννα

Μαριααννα


Junior Member
Junior Member

Disney for ever

jakevits

jakevits


Mega Member
Mega Member

Εγώ προτιμώ Disney αλλα τις παλιές για αυτο τις κανω download τις τελευτες 2 μερες για safekeeping. ξερω αγγλικα αλλα εμαθα να ακουω τις σειρες τις Disney στα ελληνικα. Γυρευα για καιρο και βρηκα αυτο το SUPER website. Very Happy santa

avatar

SFT MOVIES AND SERIES


Medium Member
Medium Member

Εμένα μου αρέσουν και τα δύο αλλά λίγο περισσότερο του DISNEY .
Συγκεκριμένα η αγαπημένη μου του NICKELODEON είναι οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουέις
και από DISNEY Η απίθανη Χάρλεύ και Ένας σκύλος με μπλόγκ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης