Teen Spirit

Ένα φόρουμ αποκλειστικά για νεανικές σειρές στα ελληνικά!

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

[MEGA] Fuller House (2016-) HDRip

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

E-Kay

Ultra Member
Ultra Member

Οι περιπέτειες της οικογένειας Τάνερ συνεχίζονται, καθώς η Ντι Τζέι συγκατοικεί με την αδερφή της, Στέφανι, και τη φίλη της, Κίμι, που βοηθούν με τα 3 αγόρια.

Πληροφορίες:
Δημιουργός: Jeff Franklin

Πρωταγωνιστούν: Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber, Michael Campion, Elias Harger, Soni Nicole Bringas, Dashiell & Fox Messitt, Juan Pablo Di Pace, Scott Weinger, John Brotherton, Ashley Liao, Adam Hagenbuch, John Stamos, Lori Loughlin, Dave Coulier, Bob Saget

Με τις φωνές των: Κατερίνα Γκίργκις, Χρυσούλα Παπαδοπούλου, Ζωή Κατσάτου, Γιώτα Μηλίτση, Άντρια Ράπτη, Αλεξάνδρα Λέρτα, Γιώργος Ματαράγκας, Δημήτρης Παπαδάτος, Γιώργος Σκουφής, Σοφία Τσάκα, Ντένης Μακρής, Χίλντα Ηλιοπούλου, Ακίνδυνος Γκίκας, Τηλέμαχος Κρεβάικας

1ος Κύκλος
*Tα επεισόδια είναι από δικό μου WEBRip

2ος Κύκλος

3ος Κύκλος

**Για να δείτε τα link πρέπει να κάνετε ένα σχόλιο**

ΤΟ PROJECT ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ TEEN SPIRIT. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΤΕΘΕΙ ΑΛΛΟΥ.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την E-Kay στις Τρι Μαρ 27, 2018 5:05 pm, 20 φορές συνολικά

Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο:diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Δημοσίευση Την / Το Παρ Δεκ 29, 2017 2:32 pm από AUSTIN B.

thx Razz

Δημοσίευση Την / Το Σαβ Ιαν 13, 2018 9:23 pm από AUSTIN B.

ποτε θα ανεβει ο 2ος?

Δημοσίευση Την / Το Πεμ Ιαν 18, 2018 1:38 pm από E-Kay

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:ποτε θα ανεβει ο 2ος?
Αύριο, μεθαύριο, δεν ξέρω. Σύντομα πάντως.

Δημοσίευση Την / Το Δευ Ιαν 22, 2018 1:14 am από AUSTIN B.

thx που συνεχιζεις κι ανεβαζεις..

Δημοσίευση Την / Το Τετ Φεβ 21, 2018 12:48 pm από AUSTIN B.

ποτε θα ανεβουν νεα??

Δημοσίευση Την / Το Τετ Φεβ 21, 2018 5:25 pm από E-Kay

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:ποτε θα ανεβουν νεα??
Ανεβάζω 4 αυτή τη στιγμή. Σε λιγότερο από 1 ώρα θα είναι έτοιμα. Very Happy
Δεν χρειάζεται να με ρωτάς συνέχεια και να γεμίζουμε τα σχόλια χωρίς λόγο. Θα ανέβουν όλα τα επεισόδια, μην ανυσηχείς.

Δημοσίευση Την / Το Τρι Φεβ 27, 2018 12:12 pm από AUSTIN B.

εισαι φοβερος δικε μου..

Δημοσίευση Την / Το Πεμ Μαρ 08, 2018 1:38 am από AUSTIN B.

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟ NETFLIX ΑΞΙΖΕΙ??

Δημοσίευση Την / Το Πεμ Μαρ 08, 2018 1:39 am από AUSTIN B.

ΓΤ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΛΕΕΙ..

Δημοσίευση Την / Το Πεμ Μαρ 08, 2018 8:49 pm από E-Kay

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟ NETFLIX ΑΞΙΖΕΙ??
Αναλόγως, γιατί το θες. Γενίκα σε αυτή τη φάση έχει αρκετά προγράμματα και προστίθενται συνεχώς καινούρια ενώ πλέον έχει σε όλα υπότιτλους, οι εξαιρέσεις είναι πάαααρα πολύ λίγες. Στο θέμα της μεταγλώττισης τώρα ακόμα μπορείς να πεις ότι υστερεί αρκετά γιατί ακόμα και πολλές ταινίες/σειρές που έχουν μεταγλωττιστεί εκτός Netflix δεν έχουν ΑΚΟΜΑ ελληνικό ήχο αλλά κι αυτό σιγά σιγά θα αλλάξει. Σκοπεύουν να μεταγλωττίσουν ή να προσθέσουν την ήδη υπάρχουσα μεταγλώττιση σε όλα τα προγράμματα που είναι στην κατηγορία των "παιδικών" και από εκεί και πέρα όλες τις πρωτότυπες παραγωγές του Netflix για ενήλικες και ότι άλλο δουν να έχει ζήτηση. Γενικά μπορείς να προτείνεις κι εσύ σειρές και ταινίες που θέλεις να προστεθούν στο Netflix ή να μεταγλωττιστούν μέσω μιας ειδικής σελίδας. Δεν είναι σίγουρο ότι αυτό που ζήτησες θα γίνει αλλά αν το κάνεις βοηθάς να δουν ότι έχει ζήτηση και αυξάνονται οι πιθανότητες. Απλώς πρέπει να ζητάς μία φορά το κάθε τι.
Αυτά από εμένα, τώρα το αν αξίζει για εσένα μόνο εσύ μπορεις να το κρίνεις Wink
Αν θες να ρωτήσεις κάτι άλλο θα προτιμούσα σε προσωπικό μήνυμα.

Δημοσίευση Την / Το Τετ Μαρ 14, 2018 11:05 pm από lef0

Ευχαριστω Πολυ!

Δημοσίευση Την / Το Σαβ Μαρ 17, 2018 1:24 am από lef0

Το επεισοδιο 3 απο την σεζον 1 εχει προβλημα στο 23:40 και μετα......

Δημοσίευση Την / Το Σαβ Μαρ 17, 2018 8:13 pm από E-Kay

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Το επεισοδιο 3 απο την σεζον 1 εχει προβλημα στο 23:40 και μετα......
Πες μου ποιο είναι το πρόβλημα γιατί εγώ δεν βρίσκω τίποτα.

Δημοσίευση Την / Το Σαβ Μαρ 17, 2018 8:34 pm από lef0

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Το επεισοδιο 3 απο την σεζον 1 εχει προβλημα στο 23:40 και μετα......

Εεε πως να στο πω η εικονα το βιντεο κολαει σε αυτο το σημειο αλλα ο ηχοσ ακουγεται κανονικα
δοκιμασα με αλλο προγραμμα και εκανε το ιδιο επισησ το ξανα κατεβασα και εκανε τα ιδια μονο αυτο ειχε προβλημα ολα τα αλλα ηταν κομπλε

Δημοσίευση Την / Το Σαβ Μαρ 17, 2018 10:21 pm από E-Kay

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:

Εεε πως να στο πω η εικονα το βιντεο κολαει σε αυτο το σημειο  αλλα ο ηχοσ ακουγεται κανονικα
δοκιμασα με αλλο προγραμμα και εκανε το ιδιο επισησ το ξανα κατεβασα και εκανε τα ιδια μονο αυτο ειχε προβλημα ολα τα αλλα ηταν κομπλε
Θα δοκιμάσω να το ξανά φτιάξω και θα το ανεβάσω. Ευχαριστώ που μου το ανέφερες γιατί πιθανότατα θα το είχαν κι άλλοι αυτό το πρόβλημα. Αν υπάρξει πρόβλημα και με άλλο επεισόδιο πες μου.

Δημοσίευση Την / Το Σαβ Μαρ 17, 2018 10:49 pm από lef0

Εεε πως να στο πω η εικονα το βιντεο κολαει σε αυτο το σημειο  αλλα ο ηχοσ ακουγεται κανονικα
Θα δοκιμάσω να το ξανά φτιάξω και θα το ανεβάσω. Ευχαριστώ που μου το ανέφερες γιατί πιθανότατα θα το είχαν κι άλλοι αυτό το πρόβλημα. Αν υπάρξει πρόβλημα και με άλλο επεισόδιο πες μου.

Δεν κανει τιποτα, το ιδιο μου κανει και στο επεισοδιο 3 τησ σεζον 2 απο το 22:45 και μετα

Edit:Το επεισοδιο 5 απο την σεζον 2 δεν εχει καποιο ιδιαιτερο προβλημα αλλα δειχνει οτι ειναι 53 λεπτα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης