Teen Spirit

Ένα φόρουμ αποκλειστικά για νεανικές σειρές στα ελληνικά!

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

[MEGA] The Suite Life of Zack & Cody DVDRip (2005-2008)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Santo

Ultra Member
Ultra Member

Προστέθηκε το επεισόδιο 13 του δεύτερου κύκλου
Ευχαριστούμε τον E-Kay που μας παραχώρησε τo νέο επεισόδιο
Τελευταία Ενημέρωση 25/4/17

Περιγραφή:
Ο Ζακ και ο Κόντι είναι πανέτοιμοι για τις σκανδαλιές τους στο ξενοδοχείο σε μία από τις πιο επιτυχημένες σειρές του Disney Channel. Η ζωή των δύο 14 χρόνων διδύμων αλλάζει όταν η μητέρα τους Κάρι Μάρτιν, πιάνει δουλειά ως τραγουδίστρια στο ξενοδοχείο Τίπτον, ένα από τα πιο πολυτελή της Βοστώνης και όλοι μαζί εγκαθίστανται σε μια σουίτα στον τελευταίο όροφο. Εκεί στήνεται το «άνδρο» των δύο άτακτων νεαρών που μετατρέπουν το ξενοδοχείο σε παιδική χαρά και προκαλούν πονοκέφαλο στο διευθυντή, τους πελάτες αλλά και τη Λόντον Τίπτον, την κακομαθημένη κόρη του ιδιοκτήτη! Ευτυχώς η Μάντι Φιτζπάτρικ, η νεαρή ταμίας του gift shop, που εκτελεί χρέη part-time νταντάς κάνει χαλάστρα στις σκανδαλιές τους!

Screenshots:

Μεταγλώττιση:
Ζακ Μάρτιν: η Άντρια Ράπτη
Κόντυ Μάρτιν: η Βούλα Κώστα
Λόντον Τίπτον: η Σοφία Παναηλίδου
Μάντυ Φιτσπάτρικ: η Κατερίνα Γκίργκις (Seasons 1-2) , Βούλα Κώστα (Season 3)
Μάριον Μόσμπυ: ο Στέλιος Ψαρουδάκης
Κάρευ Μάρτυν: η Σοφία Τσάκα (Seasons 1-2), Άντρια Ράπτη (Season 3)
Άρβιν: ο Γιάννης Στεφόπουλος (Seasons 1-2), Νίκος Παπαδόπουλος (Season 3)
Εστεμπάν: ο Γιάννης Στεφόπουλος (Seasons 1-2), Νίκος Παπαδόπουλος (Season 3)
Μίριελ: η Σοφία Παναηλίδου
Μαξ: η Σοφία Παναηλίδου
Κερτ: ο Γιάννης Στεφόπουλος (Seasons 1-2), Νίκος Παπαδόπουλος (Season 3)
Επίσης συμμετείχαν οι: Γιώργος Ματαράγκας, Νέστωρ Κοψιδάς, Ιωάννα Πολυνείκη, Χρυσανθή Γεωργιάδου
Το τραγούδι τίτλων ερμηνεύουν ο Βασίλης Αξιώτης και ο Άλεξ Παναγή. Στα τραγούδια ακούγεται επίσης η Βικτώρια Χαλκίτη.

Σκηνοθετική επιμέλεια: Σοφία Τσάκα (Seasons 1-2), Χρύσα Σαμαρά (Season 3)
Η μεταγλώττιση έγινε στα στούντιο Sierra Post

Σεζόν 1:

Link για μαζική λήψη

Επεισόδιο 01 Hotel Hangout

Επεισόδιο 02 The Fairest of Them All

Επεισόδιο 03 Maddie Checks In

Επεισόδιο 04 Hotel Inspector

Επεισόδιο 05 Grounded on the 23rd Floor

Επεισόδιο 06 The Prince & The Plunger

Επεισόδιο 07 Footloser

Επεισόδιο 08 A Prom Story

Επεισόδιο 09 Band in Boston

Επεισόδιο 10 Cody Goes to Camp

Επεισόδιο 11 To Catch a Thief

Επεισόδιο 12 It's a Mad, Mad, Mad Hotel

Επεισόδιο 13 Poor Little Rich Girl

Επεισόδιο 14 Cookin' with Romeo and Juliet

Επεισόδιο 15 Rumors

Επεισόδιο 16 Big Hair & Baseball

Επεισόδιο 17 Rock Star in the House

Επεισόδιο 18 Smart & Smarterer

Επεισόδιο 19 The Ghost of Suite 613

Επεισόδιο 20 Dad's Back

Επεισόδιο 21 Christmas at the Tipton

Επεισόδιο 22 Kisses & Basketball

Επεισόδιο 23 Pilot Your Own Life

Επεισόδιο 24 Crushed

Επεισόδιο 25 Commercial Breaks

Επεισόδιο 26 Boston Holiday

Σεζόν 2:

Επεισόδιο 01 Odd Couples (By E-Kay)

Επεισόδιο 02 French 101 (By E-Kay)

Επεισόδιο 03 Day Care (By E-Kay)

Επεισόδιο 06 Forever Plaid (By E-Kay)

Επεισόδιο 07 Election

Επεισόδιο 08 Moseby's Big Brother

Επεισόδιο 09 Books & Birdhouses (By E-Kay)

Επεισόδιο 10 Not So Suite 16 (By E-Kay)

Επεισόδιο 11 Twins at the Tipton

Επεισόδιο 12 Neither a Borrower nor a Speller Bee (By E-Kay)

Νέο Επεισόδιο 13 Bowling (By E-Kay)

Επεισόδιο 28 Birdman of Boston

Επεισόδιο 32 Nugget of History

Επεισόδιο 33 Miniature Golf

Επεισόδιο 35 Back in the Game

Επεισόδιο 37 The Suite Life Goes Hollywood (Part 2)

Επεισόδιο 39 Aptitude

Πρέπει να κάνετε ένα σχόλιο για να δείτε το link.
Τα επεισόδια τα έχω κατεβάσει από διάφορα site. Δεν είναι δικά μου!
ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Very Happy

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Santo στις Τρι Απρ 25, 2017 1:00 pm, 28 φορές συνολικά

Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο:Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Δημοσίευση Την / Το Δευ Ιουν 29, 2015 11:20 am από HugeG

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Προστέθηκαν τα επεισόδια 21, 22 :y
Ωραία!!! Ευχαριστούμε!!!

Δημοσίευση Την / Το Δευ Ιουν 29, 2015 11:20 am από HugeG

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Προστέθηκαν τα επεισόδια 21, 22 :y
Ωραία!!! Ευχαριστούμε!!!

Δημοσίευση Την / Το Κυρ Ιουλ 05, 2015 2:28 pm από Santo

Προστέθηκαν τα επεισόδια 23, 24 :y

Δημοσίευση Την / Το Δευ Ιουλ 06, 2015 12:21 pm από TB87

ευχαριστω

Δημοσίευση Την / Το Δευ Ιουλ 06, 2015 12:24 pm από Santo

Ολοκληρώθηκε ο πρώτος κύκλος της σειράς :y

Δημοσίευση Την / Το Τετ Ιουλ 08, 2015 12:21 am από Kim Possible

thanks

Δημοσίευση Την / Το Τετ Ιουλ 29, 2015 9:16 pm από evstav

thx

Δημοσίευση Την / Το Δευ Αυγ 03, 2015 2:19 am από DRAKE AND JOSH FAN!

Δημοσίευση Την / Το Σαβ Αυγ 08, 2015 4:58 pm από Santo

Συνεχίζουμε με τον δεύτερο κύκλο της σειράς, με την προσθήκη των επεισοδίων 07, 08 :y

Δημοσίευση Την / Το Τρι Αυγ 11, 2015 4:33 pm από Santo

Προστέθηκαν τα επεισόδια 11, 28 του δεύτερου κύκλου

Δημοσίευση Την / Το Τετ Αυγ 12, 2015 11:03 am από olympiakospower

thanks!!

Δημοσίευση Την / Το Παρ Αυγ 14, 2015 2:45 pm από Disney fun

Ευχαριστώ πολυ

Δημοσίευση Την / Το Κυρ Αυγ 16, 2015 3:22 pm από Kaskander

thnx

Δημοσίευση Την / Το Τρι Αυγ 25, 2015 1:14 pm από Santo

Προστέθηκαν τα επεισόδια 35, 37, 39 του δεύτερου κύκλου. Αυτά είναι τα επεισόδια που έχω από τον δεύτερο κύκλο. Αν κάποιος έχει κάτι παραπάνω και θέλει να τα μοιραστεί παρακαλώ να επικοινωνήσει μαζί μου. Very Happy

Δημοσίευση Την / Το Κυρ Σεπ 06, 2015 12:25 pm από john500

ευχαριστω πολυ

Δημοσίευση Την / Το Τρι Σεπ 08, 2015 1:49 pm από georgenanas

ευχαριστω, γιατι ειναι η μια απ' τις μονο 2 (και η αλλη της disney) νεανικες σειρες που μ' αρεσουν. αλλα, να σε ρωτησω και κατι αλλο; αν επιτρεπεται, λες δεν ειναι δικα σου τα επεισοδια. εκτος του οτι δεν μου φαινεται σωστο να μην ανεβαζεις απο δικο σου υλικο, μηπως μπορεις να θυμηθεις απο ποια site τα βρηκες;

Δημοσίευση Την / Το Τρι Σεπ 08, 2015 8:55 pm από Tsaklas

Καλησπέρα Γιώργο κι από εδώ. Αυτό το καθορίζουν οι Admin, ξένο υλικό επιτρέπεται εφόσον έχει βάλει τα credits.

Δημοσίευση Την / Το Τετ Σεπ 09, 2015 5:50 pm από georgenanas

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Καλησπέρα Γιώργο κι από εδώ. Αυτό το καθορίζουν οι Admin, ξένο υλικό επιτρέπεται εφόσον έχει βάλει τα credits.
καλησπερα. οχι, δεν εχει βαλει τα credits. αλλιως, απο ποια site βρηκε τα επεισοδια;

Δημοσίευση Την / Το Τετ Σεπ 09, 2015 11:30 pm από Tsaklas

Λέει έστω ότι δεν είναι δικά του, αυτό μας αρκεί. Προτιμούσες να μην τα ανεβάσει καν και να τα έψαχνες ακόμα;

Δημοσίευση Την / Το Πεμ Σεπ 10, 2015 6:35 pm από Santo

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:ευχαριστω, γιατι ειναι η μια απ' τις μονο 2 (και η αλλη της disney) νεανικες σειρες που μ' αρεσουν. αλλα, να σε ρωτησω και κατι αλλο; αν επιτρεπεται, λες δεν ειναι δικα σου τα επεισοδια. εκτος του οτι δεν μου φαινεται σωστο να μην ανεβαζεις απο δικο σου υλικο, μηπως μπορεις να θυμηθεις απο ποια site τα βρηκες;
Αρχικά, συγγνώμη για την καθυστέρηση της απάντησης μου. Δεύτερον, στο θέμα μας. georgenanas το υλικό που ανεβάζω είναι reupload, το αρχικό υλικό έχει σβηστεί και εγώ το είχα στη συλλογή μου και για να μη πάει χαμένο το ξανά ανέβασα. Όσο για τα credits, θα ήθελα να τα έχω αναλυτικά, αλλά δε θυμάμαι ποιανού είναι τι (και αν είναι αυτού του uploader) και από ποιο site το κατέβασα (και αν το κατέβασα από εκεί). Για το λόγο, αυτό γράφω απλώς ότι δε μου ανήκουν. Φυσικά, αν κάποιο μέλος του forum μας είναι ένας από τους uploaders από το υλικό που έχω ανεβάσει, μπορεί να μου το αναφέρει (και να το αποδείξει) και με μεγάλη μου χαρά θα το συμπληρώσω. Ελπίζω, να σε κάλυψε η απάντηση μου, αν έχεις κάποια άλλη ερώτηση είναι ευπρόσδεκτη.Very Happy

Υ.Σ. Tsakla ευχαριστώ για την υποστήριξη.Smile

Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 19, 2015 2:35 pm από georgenanas

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:ευχαριστω, γιατι ειναι η μια απ' τις μονο 2 (και η αλλη της disney) νεανικες σειρες που μ' αρεσουν. αλλα, να σε ρωτησω και κατι αλλο; αν επιτρεπεται, λες δεν ειναι δικα σου τα επεισοδια. εκτος του οτι δεν μου φαινεται σωστο να μην ανεβαζεις απο δικο σου υλικο, μηπως μπορεις να θυμηθεις απο ποια site τα βρηκες;
Αρχικά, συγγνώμη για την καθυστέρηση της απάντησης μου. Δεύτερον, στο θέμα μας. georgenanas το υλικό που ανεβάζω είναι reupload, το αρχικό υλικό έχει σβηστεί και εγώ το είχα στη συλλογή μου και για να μη πάει χαμένο το ξανά ανέβασα. Όσο για τα credits, θα ήθελα να τα έχω αναλυτικά, αλλά δε θυμάμαι ποιανού είναι τι (και αν είναι αυτού του uploader) και από ποιο site το κατέβασα (και αν το κατέβασα από εκεί). Για το λόγο, αυτό γράφω απλώς ότι δε μου ανήκουν. Φυσικά, αν κάποιο μέλος του forum μας είναι ένας από τους uploaders από το υλικό που έχω ανεβάσει, μπορεί να μου το αναφέρει (και να το αποδείξει) και με μεγάλη μου χαρά θα το συμπληρώσω. Ελπίζω, να σε κάλυψε η απάντηση μου, αν έχεις κάποια άλλη ερώτηση είναι ευπρόσδεκτη.Very Happy

Υ.Σ. Tsakla ευχαριστώ για την υποστήριξη.Smile
αλλες 1-2 ερωτησεις εχω, αλλα καλυτερα απο pm

Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 19, 2015 3:01 pm από georgenanas

ρε παιδια, στα επεισοδια του καραβιου, μολις ανοιγω το link του mega.nz, μου ζηταει ενα decryption key

Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 19, 2015 3:53 pm από Tsaklas

Η 2η σαιζόν είναι της κανονικής σειράς, όχι του καραβιού.

Ο uploader έχει κάνει λάθος αντιγραφή και ξέχασε κάποιο γράμμα φαίνεται. Αυτό συμβαίνει μόνο στο S02E07, τα άλλα δουλεύουν κανονικά.

Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 19, 2015 5:26 pm από georgenanas

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Η 2η σαιζόν είναι της κανονικής σειράς, όχι του καραβιού.

Ο uploader έχει κάνει λάθος αντιγραφή και ξέχασε κάποιο γράμμα φαίνεται. Αυτό συμβαίνει μόνο στο S02E07, τα άλλα δουλεύουν κανονικά.
γιατι; το καραβι ειναι ακανονιστη σειρα; δηλαδη, το εν πλω απο ποια season αρχιζει;

Δημοσίευση Την / Το Κυρ Σεπ 20, 2015 11:31 am από Tsaklas

Δεν είναι εδώ είναι σε άλλό topic. Η 1η σειρά έχει 3 σαιζόν.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης