Teen Spirit

Ένα φόρουμ αποκλειστικά για νεανικές σειρές στα ελληνικά!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Απορία με ote tv

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Απορία με ote tv Empty Απορία με ote tv

Κυρ Ιαν 11, 2015 11:48 pm
Alex

Alex


Admin
Admin
https://www.youtube.com/user/ALEXM99999

Γνωρίζει κάποιος αν ο ote tv μπλοκάρει στον δέκτη Technicolor DSI 810 τις εγγραφές σε εξωτερικές αναλογικές συσκευές εγγραφής όπως dvd recorder; Εδώ λέει πως ναι αλλά μόνο για τα αθλητικά, όμως το άρθρο είναι του 2013 και θέλω να είμαι 100% σίγουρος οτι δεν το κάνει και στα υπόλοιπα (με ενδιαφέρουν κυρίως τα κανάλια disney). Ρωτάω γιατί μέσα στον μήνα αλλάζω σε ote tv και δεν θέλω να αναγκαστώ να αγοράσω macrovision remover συσκευή η οποία είναι και πανάκριβη και δεν ξέρω αν χαλάει και την ποιότητα στην είκόνα.Όποιος γνωρίζει παρακαλώ να απαντήσει ευχαριστώ.

Απορία με ote tv Empty Απ: Απορία με ote tv

Δευ Ιαν 04, 2016 1:12 am
NtinosGR

NtinosGR


Medium Member
Medium Member

Φίλε παλία που ήταν ένα κανάλι στου youtube (king199552) που ανέβαζε σχετικά με disneychannel & xd η disney του εκάνες ban ενα βιντεο και δεν μπορουσε να ανεβασει βιντεο πανω απο 15 λεπτα και το παρατησα εδω και 2-3 χρονια τελως παντων αυτός μου είχε πει ότι μια χαρά εγράφε και είχε ote tv αλλα δεν είχε dvd recorder είχε αυτό http://www.plaisio.gr/desktop-laptop/periferiaka/tv-tuner/Turbo-X-TV-tuner-HTT-1000-Hybrid-USB-HU-412D.htm τωρα δεν ξέρω τι διαφορά έχει..

Απορία με ote tv Empty Απ: Απορία με ote tv

Πεμ Ιουλ 14, 2016 11:40 am
kostikas11

kostikas11


Medium Member
Medium Member

NtinosGR , πως γίνεται να γράφεις απο nova με αυτό , πως συνδέεται με τον αποκωδικοποιητή για να γράψει ??

Απορία με ote tv Empty Απ: Απορία με ote tv

Κυρ Αυγ 14, 2016 2:24 pm
AvgVek

AvgVek


Medium Member
Medium Member

Ξερετε αν γινεται να βλεπω ote tv στον υπολογιστη;

Απορία με ote tv Empty Απ: Απορία με ote tv

Κυρ Αυγ 14, 2016 9:20 pm
Tsaklas

Tsaklas


Admin
Admin

Μπορείς με την υπηρεσία OTE TV Go.

Απορία με ote tv Empty Απ: Απορία με ote tv

Σαβ Σεπ 10, 2016 4:55 pm
jokerdark91

jokerdark91


Medium Member
Medium Member

μια χαρα μπορεις να γραψεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης